Ramazan BECER

 

Ramazan BECER
CRM Medya
Ajans Başkanı

Selçuk Üniversitesi Turizm Ve Otelcilik bölümünden mezun oldu. Turizm sektöründe başarılı bir kariyerden sonra sektör değiştirdi. 2009 yılından itibaren bu kez de Dijital alanda başarı merdivenlerini hızlı ve emin adımlarla çıkmaya başlayan Ramazan BECER, inşaat alanında edindiği deneyim, sektörel hakimiyetini bu alanda kullandı. Deneyim ve öngörüsü sayesinde, gayrimenkul ile Turizm alanında dijital reklam ve hedefler doğrultusunda; firmalara özel çözümler üretmeye başladı.

Gayrimenkul ve turizm sektörüne yönelik Dijital alanda fark yaratma ve en iyi sonuca ulaşma ilkesi ile hareket eden Ramazan BECER, 2012 yılında büyük bir heyecanla CRM Medya Dijital Reklam Ajansı’nı kurdu. Azim ve prensiplerinden ödün vermeden harcadığı çabanın karşılığını kısa sürede elde etti. Öte yandan, mesleki başarısını yurt içi ve yurt dışından aldığı 12 ödül ve artan ajans şubeleriyle taçlandırdı.

Dijital sektörde yeni ve farklı projeler üreterek; 150’den fazla markanın 250’den fazla projesini, aynı anda yöneten ve bugüne kadar 150 milyardan fazla reklam erişimi sağlayan CRM Medya’nın Ajans Başkanlığı görevini sürdürüyor.

<<< Konuşmacılar