Muammer CEYLAN

Muammer CEYLAN
Ceylan İnşaat
Yönetim Kurulu Başkanı

12 Mart 1953 İstanbul doğumlu olan Muammer Ceylan, iş hayatına 1980 yılında Karaköy Perşembe Pazarı’nda bakır ve metal sektöründe faaliyet gösteren ‘Ceylan Metal’ firmasında başladı. Edindiği bilgi birikimi ile 1995 yılında inşaat sektörüne hızlı bir giriş yapan Ceylan, sektörde gerçekleştirdiği yatırımlarla kısa zamanda birçok önemli projenin altına imzasını attı.

Aynı zamanda Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD), Semerkand ve Uluslararası Kardeşlik Barış ve Ahlak Derneği (UKBA) vakıflarının yönetim kurullarında da aktif olarak yer alan Muammer Ceylan, 1995 yılında girişimci kimliğiyle Ceylan İnşaat’ı kurdu. Halen Ceylan İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı sürdürmeye devam eden Ceylan, bilgi birikimini ve tecrübesini tüm iş süreçlerine yansıtarak ‘Ceylan’ imzasıyla yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Bugün gayrimenkul ve taahhüt sektöründe faaliyet gösteren Ceylan İnşaat istikrarlı bir şekilde büyümeyle sektörün gelişimine katkıda bulunan ve TÜMSİAD Sanayi ve Ticaret Fuarı’na katılımından dolayı Sn. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından aldığı plaket, Semerkand Vakfı tarafından 12.merkez Esenyurt Şubesi Haşemi Termal Projesine göstermiş olduğu katkı plaketi ve birçok ödülle başarısını kanıtlamış; ‘inşaat-insan’ odaklı çalışma prensibini, deneyim ve yenilikçi anlayışla birleştirerek, faaliyetlerini sürdüren başarılı bir şirket konumuna gelmiştir.   <<< Konuşmacılar