Bosch Ev Aletleri Hakkında

Bosch, “Yaşam için teknoloji” yaklaşımıyla yenilikçi, fayda sağlayan ürün ve hizmetleri ve sıra dışı çözümleri aracılığıyla yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor. Yaşadığı dönemde endüstriyel gelişimin öncüsü olan Robert Bosch tarafından 1886’da kurulan Bosch, kaliteli, enerji tasarrufu sağlayan ürünleri ve müşteri hizmetleriyle Avrupa’nın 1 numaralı beyaz eşya markasıdır.*

130 yılı aşkın süredir adı kalite ve güvenle anılan, teknoloji ve gelişimde öncü, çevre ve doğa dostu olan Bosch, kurucusu Robert Bosch’un “İnsanların Güvenini Kaybetmektense, Para Kaybetmeyi Tercih Ederim” felsefesiyle faaliyetlerini sürdürüyor.

En ileri teknolojili, yüksek kaliteli ve kullanım kolaylığı olan ürünler geliştiren Bosch Ev Aletleri, geniş ürün yelpazesi ile solo ürünlerden ankastreye, küçük ev aletlerinden elektrikli süpürgeye kadar tüm ürün gamlarında, her tüketicinin ihtiyacını tam olarak karşılayacak ürünler sunuyor.

Home Connect teknolojisine sahip, yeni ürün gamı ile yepyeni bir dönem başlatıyor. Bu teknolojiye sahip Bosch Ev Aletleri ile istenilen yerde ve zamanda ürünleri uzaktan kontrol etmek mümkün ve bu sayede günlük hayatın daha da kolaylaştırılması hedefliyor.

Günlük hayattaki dijital dönüşüme öncülük eden Bosch, ev aletlerini telefondan veya tabletten kolayca yönetme özelliği sunduğu Home Connect teknolojisi sayesinde evde ya da dünyanın her yerinde, ev aletlerinin durumunun rahatlıkla takip edilmesini sağlıyor. Home Connect teknolojisi, yemeğin pişmesinden, bulaşıkların ve çamaşırların yıkanmasına kadar günlük ev işlerinde güvenilir bir şekilde hayata eşlik ediyor. Home Connect uygulaması ayrıca, ev aletleri hakkında sorulabilecek çoğu sorunun yanıtlanmasını sağlayacak yararlı ipuçları ve püf noktaları sunuyor.

Tüm Türkiye’ye yayılmış 992 bayisi ile tüketicilere ürünlerini ulaştıran Bosch Ev Aletleri, pek çok ödülün de sahibi. Her yıl en dikkat çekici endüstriyel tasarımları “IF tasarım ödülü” ile ödüllendiren International Forum Design (IF) 2017 ödüllerinden 14 ödülle dönerek tasarım alanındaki varlığını ve gücünü bir kez daha kanıtlıyor.

Bosch Ev Aletleri, Türkiye’de büyük bir hareketlilik gösteren ve beyaz eşya sektörü için yeni bir kanal oluşturan inşaat sektöründeki faaliyetlerini de giderek büyütüyor. Şimdiye kadar sadece bayi ağı üzerinden perakende satış olarak verdiği hizmetleri, geliştirerek doğrudan inşaat proje firmalarına sunuyor. Bu çerçevede; gerek ürün, gerek satış ve gerekse satış sonrası ve ödeme konularında daha iyi hizmet sunma çalışmalarını yürütürken farklı ihtiyaçlara uygun ürünler de sunuyor. Yeni mutfak anlayışına uygun küçülen konutlar ve daha büyük konutlar için de pek çok çeşit ve renkten oluşan ürün gamıyla beklentileri karşılıyor ve Bosch Ev Aletleri markası ile konutlara değer katıyor.

* Euromonitor 2016 satış hacmi sonuçlarına göre