Kayıt Yönergesi

KATILIMCI YÖNERGESİ

1. Kayıt formunu doldurduktan sonra conference@eventuum.net adresine e-posta veya 0212 258 48 50’ye faks gönderebilirsiniz.

2. Kayıt formu bize ulaştıktan sonra
     a. Banka havalesi ile ödemeyi tercih ediyorsanız, ödeme dekontu tarafımıza ulaştıktan sonraki üç (3) iş günü içerisinde;
     b. Mail Order ile ödemeyi tercih ediyorsanız, kayıt bedeli kredi kartınızdan tahsil edildikten sonraki üç (3) iş günü içerisinde;
faturanız adresinize posta yoluyla gönderilecektir.

3. Tercih ettiğiniz ödeme yöntemine uygun olarak ödemenizin teyidi tarafınıza e-posta veya faks yolu ile bildirilecektir.

4. Konferans günü kayıt masasında kendinizi kimliğiniz ile tanıtınız.

5. Size yaka kartınız ve konferans malzemeleriniz verilecektir.

6. Konferans hakkında en güncel bilgilere ve konferans programına www.insaatkonferansi.com veya www.eventuum.net adresinden erişebilirsiniz.

KONUŞMACI YÖNERGESİ

1. Konuşmacılar; renkli bir vesikalık fotoğrafını ve kısa öz geçmişini e-posta yolu ile conference@eventuum.net adresine göndermelidir. Özgeçmiş; eğitim, iş durumu, aile durumu ve ilgi alanlarını kapsamalıdır. Özgeçmişler konferans broşüründe yayınlanacaktır.

2. Sunum süresi 30 dakika olup, soru ve cevaplar için 5 dakika ayrılacaktır.

3. Sunumlar PowerPoint programı ile hazırlanmalıdır. Tercümanlarımızın önceden konuşma metninizi çalışabilmesi için, konuşma metninizi (max. 3000 kelime, Word formatında) ingilizce olarak, sunumdan en az bir hafta önce tarafımıza ulaştırılmalıdır.

4. Konuşmacılar, standart bir sunum formatı kullanmalıdır. Sunumun ilk ve son sayfalarında konferans logosu, konuşmacının ismi ve sunumun başlığı yer almalıdır. Bu standart sunum sayfası, konuşmanızın sonunda, soru-cevap bölümünde de açık kalmalıdr. Diğer slaytlar ise konuşmacının tercihine bırakılmıştır ancak slaydın bir köşesinde konferans logosu yer almalıdır.

STAND SAHİPLERİ İÇİN YÖNERGELER

1. Şirketinizin logosunu JPEG veya PDF formatında e-posta yolu ile gönderiniz. Logo; banner ve broşüre baskı için 300 dpi çözünürlükte olmalıdır.

2. Şirketiniz, ürün ve hizmetleriniz hakkında bir paragraflık tanıtıcı bir yazı gönderiniz. Yazınıza iletişim bilgilerinizi (telefon, faks, e-posta, web adresi) ilave etmeyi unutmayınız. Bu bilgiler, konferans broşüründe yer alacaktır.

3. Şirket broşürlerinizi, konferans gününden önce otele gönderiniz. Kargo paketinin üzerinde, konferansın tarihi, konferans ismi ve organizatörün (Eventuum & MTI) ismi yer almalıdır.

4. Standınızda yer alacak örümcek standı, konferanstan bir gece önce de kurabilirsiniz. Standın ebadı 2m X 3m olmalıdır.