Silverline

silverline siyah

Ankastre sektörünün parlayan yıldızı ‘SILVERLINE’ 

1994 yılında Merzifon Organize Sanayi Bölgesinde kurulan Silverline, genç, dinamik ve deneyimli kadrosu, yenilikçi vizyonu ve gerçekleştirdiği yatırımlar ile kısa sürede sektörün yükselen yıldızı olmayı başardı.

Teknolojik alt yapısını sürekli yenileyen Silverline, ankastre sektörünün lideri olmak ve bir dünya markası yaratmak hedefi ile, teknolojiyi kalite, estetik ve tasarım ile birleştirerek kısa zamanda mutfakların tercih edilen markası oldu. 1994 yılında 25 kişiyle başlayan üretimini bugün 1.200’ün üzerinde çalışan ile sürdüren Silverline, yılda 1 milyon 200 bin adet üretim ve 70 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile Türkiye’nin ihracatta ilk 500 firması arasındaki yerini alarak başarı grafiğini sürekli yukarılara taşıdı.

2006 yılında halka açılan ve şeffaf bir yapıya bürünen Silverline, 85.000 m2 alanda gerçekleştirdiği üretim ile davlumbaz ve aspiratör pazarında Avrupa’nın ilk 5, Dünyanın ilk 10 üreticisi arasında yerini aldı. Kendi bünyesinde SGS ve TSE tarafından akredite edilmiş, IEC standartlarına göre test yapma ve sertifika düzenlemeye yetkilendirilmiş gelişmiş laboratuarlara sahip olan marka, ISO 9001, IS0 14001 ve ISO 10002 kalite sertifikaları ile toplam kalite yönetimini benimseyerek, çevreye duyarlı üretim anlayışıyla sektörün parlayan yıldızı oldu.

Kurulduğu günden bugüne dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sektörün gelişmesine de öncülük eden, inovasyonu ve müşteri memnuniyetini esas alan Silverline,mutfakta moda yaklaşımı ile tüketicilere “Yeni nesil mutfak keyfi” yaşatıyor.

Reklam yatırımları ve tanıtım faaliyetleri ile Türk Patent Enstitüsünden “tanınmış marka” tescilini alan Silverline, pazarın hakim firmalarından biri olarak hedef kitle tarafından bilinirliğinin yüksek olduğunu da belgeledi. Fonksiyonel, şık, son teknolojiye sahip, çevreye duyarlı ve yüksek tasarruflu ürünleri ile Red Dot Design Award, IF Product Design Award, German Design Award gibi dünyanın en prestijli ödül kuruluşlarından aldığı 103 ödülle başarısını uluslararası arenada da tescilledi. Silverline, 2012 yılında Plus X Awards tarafından “en yenilikçi marka” , 2013 yılında Red Dot Design Award tarafından “yüksek tasarım kalitesi” ödüllerini de alarak teknoloji ve tasarımda yarattığı farkı ortaya koydu.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini anlayışı ile 500‘e yakın bayisi, 200’ü aşkın yetkili servis ve satış sonrası hizmetleri ile tüketicisinden tam not alan Silverline, ankastre sektöründe “Biz geleceğiz” sloganı ile yalnızca bugünü değil geleceği de
kurgulayarak, yenilikçi, dinamik, teknolojik tavrı ve iddiasıyla büyüyor.

“Bir ülke markaların gücü kadar güçlüdür” vizyonu ile hareket eden marka, dünya pazarlarının etkin oyuncusu olma hedefi ile tüm dünyada markalaşıyor.

DSC01200 copy