Reha YELTEKİN

Reha YELTEKİN
Boğaziçi İmar Planlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı
MÜSİAD İnşaat, Çevre ve Yapı Malzemeleri Sektör Kurulu Başkanı
İTO 45. Konut İnşaatı Komite Üyesi

1976 Adana doğumludur. 1999 Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden mezundur. 2002 İTÜ İnşaat Mühendisliği Master almıştır.
Proje Geliştirme alanında; ECHO (European Community Humanitarian Aid Office – Avrupa Birliği İnsani Yardım Örgütü) finansörlüğünde; İzmit Körfez Fen Lisesi deprem güçlendirme ve onarımı, İzmit Karamürsel Lisesi deprem güçlendirme ve onarımı, Sakarya Anadolu Lisesi deprem güçlendirme ve onarımı, Sakarya Arifiye Lisesi deprem güçlendirme ve onarımı, Sakarya Endüstri Meslek Lisesi deprem güçlendirme ve onarımı, Bolu İzzet Baysal Lisesi deprem güçlendirme ve onarımı, Düzce Gölyaka Sağlık Merkezi deprem güçlendirme ve onarımı, Sakarya SSK hastanesi prefabrik acil servis binası yapılması görevlerinde bulunmuştur.
Proje Yönetimi alanında Proje Müdürü olarak; BOĞAZİÇİ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN tüm inşaat işleri ile iligili; BEDAŞ Sarıyer hizmet binası inşaatı, BEDAŞ Silivri hizmet binası inşaatı, BEDAŞ Taksim Genel Müdürlük binası güçlendirme ve onarımı, BEDAŞ Çağlayan hizmet binası inşaatı, BEDAŞ Kumburgaz hizmet binası inşaatı, BEDAŞ Avcılar Yakuplu hizmet binası güçlendirme ve onarımı, BEDAŞ Beyoğlu hizmet binası inşaatı, BEDAŞ Bayrampaşa hizmet binası güçlendirme ve onarımı, BEDAŞ Güngören hizmet binası inşaatı, BEDAŞ Cibali İndirici Trafo Merkezi güçlendirme inşaatı, BEDAŞ Şehremini İndirici Trafo Merkezi güçlendirme inşaatı, BEDAŞ Karagümrük İndirici Trafo Merkezi güçlendirme inşaatı, BEDAŞ Zincirlikuyu İndirici Trafo Merkezi yeniden yapımı inşaatı, BEDAŞ Avcılar Ambarlı prefabrik kapalı ambar ve açık ambar binası inşaatları, 2700 adetten fazla Trafo binasının onarım, güçlendirme ve yenilenme inşaat işlerinin yapılması, Yapılan inşaat işlerinin alt yapıları ve diğer altyapı kuruluşları ile koordinasyonunun sağlanması ve Muhteli Kat karşılığı işleri, büyük yatırımlara ait proje geliştirme işlerinde görev almıştır.
Futbol, yardım organizasyonları, bahçe işleri ve IT alanlarına ilgi duyan Reha Yeltekin, çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.
<<< Konuşmacılar