Mustafa LAÇİN

Mustafa LAÇİN
Tempo Metal Aksesuar Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Silverline Ev Gereçleri Satış ve Pazarlama A.Ş
Yönetim Kurulu Başkanı

1962 yılı Amasya doğumlu Mustafa Laçin, 1984 yılı İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümü mezunudur.

1994 yılında kurulan Silverline Endüstri ve Ticaret A.Ş.’nin kurucu ortağı olarak uzun yıllardır sanayici kimliği ile iş hayatının içindedir. Tempo Metal Aksesuar Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Silverline Ev Gereçleri Satış ve Pazarlama A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Laçin’in, grup şirketlerinin, yurt içi ve yurt dışında etkin varlık göstermeleri ve ihracatta güçlü bir yapıya kavuşmalarına yönelik önemli atılımları olmuştur.

Genç, dinamik ve deneyimli kadrosu, yenilikçi vizyonu ile firmanın davlumbaz ve aspiratör pazarında Avrupa’nın ilk 5, Dünyanın ilk 10 üreticisi arasına girmesinde profesyonel yönetim anlayışı ile önemli rol oynamıştır.

“Bir ülke markaları kadar güçlüdür” anlayışı ile marka yatırımlarını önemseyen Mustafa Laçin, grubun amiral gemisi Silverline Ankastre’nin dünya markası olma vizyonu çerçevesinde önemli başarılara imza atmasına da öncülük etmiştir.

Halen TGSD ( TÜRK GİYİM SANAYİCİLERİ DERNEĞİ )’nin Yönetim Kurulu Üyeliğini sürdüren Laçin, yeni yatırımlar ile dünyada markalaşma hedeflerine yönelik çalışmalarına devam etmektedir.
<<< Konuşmacılar