Fatih ERGÜVEN

Fatih ERGÜVEN
REALTY PORT Kurucu Ortak
INHOUSE CONSULTANCY Kurucu Ortak

Fatih Ergüven 12 Mayıs 1974’de Salihli’de doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme mezunudur. Lisans öğrenimini bitirdikten hemen sonra; 1997-2003 tarihleri arasında Nergis Grup ve Zorlu Holding’e bağlı Anadolu Kredi Kartı Hazine Bölümü’nde 6 yıl çalışmıştır. 2004-2006 tarihleri arasında Apollon Turizm’e Finans Müdürü olarak geçmiş, 2 sene boyunca bütün yetkinliğini Finans bölümü ile paylaşmıştır.

2006 Ekim’de ise MAS Turkey Genel Müdür’ü olarak göreve başlamış ve burada Türk yatırımcılar ile birlikte bir çok satışa imza atmıştır. Mas Turkey, Suudi Arabistan’da inşaa edilen ZemZem Tower projesini Fatih Ergüven önderliğinde adını tüm Avrupa’ya duyurmuştur.

Fatih Ergüven MAS Turkey’in ardından, bir başka Kuveyt kökenli olan şirket MRESCO Turkey ile anlaşma yapıp burada yaklaşık 1,5 yıl boyunca Ortadoğu ilişkilerini geliştirmiştir.
Hizmet verdiği bütün şirketlerde başarıya imza atan ve bu başarılara ortak olan Fatih Ergüven, Satış Pazarlama Müdürü olarak, Tulip Real Estate Development ve hemen ardından, Emaar Properties’de Satış Müdürü olarak çalışmaya devam etmiştir.

Uzun yıllar hiç ara vermeden yeni deneyim ve başarılara imza atan Fatih Ergüven, 2012’de kurmuş olduğu Inhouse Consultancy’nin ve aynı zamanda 2013 yılında hayata geçmiş olan Realty Port’un kurucu ortaklarındandır.

Realty Port, müşterilerine; gayrimenkul satın alımı konusunda, en uygun seçenekleri sunmaktadır. Uluslararası gayrimenkul danışmanlğı konusunda profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerinin en uygun gayrimenkulü satın almasında onlara yol göstermekte, müşterilerine tekrar satış sonrası ile ihtiyaç duydukları tüm süreçlerin yürütülmesi konusunda da hizmet vermektedir. 30’a yakın ülkede 200’e yakın uluslararası acenta ağı, 3 farklı şehirde 5 ofis ve Kuveyt şubesi ile gayrimenkul danışmanlığı alanında profesyonel bir hizmet anlayışını benimsemektedir.

Geçmişten bugüne getirdiği deneyim ve tecrübelerine yenisini ekleyerek başarılı bir şekilde çalışma hayatına devam eden Fatih Ergüven, açıldığı pazarlarda hem şirketini hem kendi adını duyurmayı başaran önemli bir iş adamıdır. 2012 ve 2014’te kurmuş olduğu şirketlerin ikisinin de yöneticiliğini başarılı bir şekilde yürüten Fatih Ergüven’in daimi beklentisi, Türkiye’nin, pazar sahalarında adını her zaman en ön sıralarda tutmak, yapmış olduğu anlaşmalarla dış pazarın kilit ismi haline gelmektir.
<<< Konuşmacılar