Seba GACEMER

Seba GACEMER
Sinpaş GYO
Genel Müdür

8 Aralık 1970’de İstanbul’da doğdu.

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Apple Computer Türkiye temsilcisi olan Bilkom A.Ş.’nin “Apple Business School” satış uzmanlığı programını tamamlayarak bilişim sektöründe Satış Uzmanı olarak işe başladı. Bilgisayar destekli Mimari çizim programının Türkiye’deki tanıtım ve satış faaliyetlerinde yer alarak, ArchiCAD programının ülke çapında hedef kitlesine tanınmasını, kullanıcı sayısını arttırarak hızla yayılmasını sağladı.

Bilgisayar sektöründe kazandığı pazarlama tecrübesini, başka bir sektöre seçerek geliştirmek amacıyla, inşaat sektörünü seçti. Türkiye’nin konut sektöründeki ilk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı olan Sinpaş GYO’da, Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı yaptı. Sinpaş Grubu’nda pek çok konut projesini konsept aşamasından, pazarlama ve satış faaliyetlerine kadar yönetti.

2011 yılında Sinpaş bünyesinde kurulan Eviya Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım AŞ’nin Genel Müdürlüğünü yürüten Gacemer, 2014 yılı itibariyle Sinpaş GYO Genel Müdürü olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Evli ve 2 çocuk annesidir.

.