Konuşmacı Sponsoru

Enrique Vilatmitjana
Enrique Vilamitjana
General Manager
Panasonic Home Appliances Air Conditioning Europe
Panasonic

Panasonic Isıtma ve Soğutma Sistemleri

30 yılın üzerinde deneyimle, dünyanın her yerinde 120′den fazla ülkeye satış yapan Panasonic, hiç kuşkusuz ısıtma ve soğutma sektörünün liderlerinden biridir. Panasonic, geniş üretim ve Ar-Ge tesisi ağı ile dünya çapında klimalarda standart belirleyici, son teknolojiye sahip yenilikçi ürünler sunmaktadır. Küresel ölçekte büyüyen Panasonic, bütün dünyaya sınırları aşan üstün nitelikli ürünler sağlamaktadır. Müşterilerinin yaşamlarını iyileştirmek için 91.539′dan fazla patente sahip olan şirket, yenilikçilikte bir dünya lideridir. Üstelik, Panasonic bulunduğu pazarda en önde kalmaya kararlıdır. Toplamda, şirket 200 milyondan fazla kompresör üretmiştir ve ürünleri dünyanın her yanındaki 294 fabrikada imal edilmektedir. Panasonic ısı pompalarının yüksek kalitesine gözü kapalı güvenebilirsiniz.

Bu mükemmele erişme isteği Panasonic’in evlerde, ofis ve restoranlar gibi orta büyüklükteki binalarda ve büyük ölçekli binalarda iklimlendirme ve anahtar teslimi klima çözümlerinde uluslararası bir lider haline gelmesini sağlamıştır. Bu ürünler maksimum verimlilik sunarlar. En katı çevre standartlarına uyumludur ve günümüzün en sıra dışı bina gerekliliklerini karşılamaktadır. Firmanın endüstriyel kapasitesi ve çevreye olan duyarlılığı, yeni araştırma teknikleri bulmasına ve müşterilerinin yaşam standartlarını yükseltmek için yenilikçi teknolojiler geliştirmesine olanak sağlamıştır.

Panasonic olarak, ısıtma ve soğutma sistemleri kurmanın ne kadar büyük bir sorumluluk olduğunu biliyoruz. Çünkü size ısıtma ve soğutmada en iyi çözümleri sunma işini ciddiye alıyoruz.